arshia
11 بهمن 1401 - 19:29

بیان موفقیت‌های دولت نمایش قدرت نظام است

بجنورد- معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: بیان موفقیت های دولت نمایش قدرت نظام است زیرا دولت توانمند از توانمندی نظام نشات می گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ناهیدی ظهر سه شنبه در ستاد دهه فجر خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی است و در این فرصت ما باید مروری بر اهداف انقلاب اسلامی و بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری داشته باشیم.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با دو بال انقلاب، مبارزه با استکبار و مبارزه با استعمار توانست اهداف خود را محقق کند، گفت: بسیاری از کشورهای اسلامی، جمهوری اسلامی را به عنوان الگو قرار داده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در ۴۴ سال گذشته تلاش‌های زیادی در حوزه‌های مختلف انجام شده، تصریح کرد: دشمن تمام ظرفیت‌ها و ذخیره‌های خود را به کار گرفت تا جمهوری اسلامی را متوقف کند تا به طلیعه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دست نیابیم اما با حضور و بصیرت مردم و راهنمایی‌ها و بیانات مقام معظم رهبری این نقشه دشمن محقق نشد.

ناهیدی خاطر نشان کرد: دشمن در جاهایی که نمی‌تواند در سرزمین‌ها حاکمیت پیدا کند، با استفاده از فضای مجازی و ماهواره‌ها و.... به سمت تصرف مغزها می‌رود و این تصرف را مقدمه‌ای برای تصرف سرزمین‌ها قرار می‌دهد.

وی تاکید کرد: بیان توانمندی‌های دولت به توانمند نشان دادن نظام کمک می‌کند؛ به میزانی که موفقیت‌های دولت نشان داده شود، موفقیت‌های نظام هم بیان خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1011085